KONST / Litografier / Färglitografi 14193323
nr 1419 3323
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
"långe Jan". Signerad, numrerad 134x350. Färglitografi, bildmått: 19x27cm, yttermått inklusive ram: 32x40cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:51:27
100 kr
150 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz